The Lucky Dog 1921,بدون سانسور,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lucky Dog 1921,دانلود فیلم The Lucky Dog 1921 DVDRip,دانلود فیلم الیور هاردی و استن لورل,دوبله فارسی,فیلم سگ خوش شانس,فیلم سگ خوشبخت,فیلم های لورل و هاردی,فیلم های لورل و هاردی با دوبله فارسی,

دانلود رایگان فیلم کمدی سگ خوشبخت The Lucky Dog 1921

The Lucky Dog 1921 به زبان اصلی با کیفیت DVDRip

“نخستین فیلم مشترک استن لورل و اولیور هاردی”

“فیلم سگ خوشبخت با لینک مستقیم”

دانلود فیلم سگ خوشبخت The Lucky Dog 1921

نام فیلم: سگ خوشبخت – The Lucky Dog | تاریخ تولید: سال1921 | ژانر: کمدی کلاسیک

مدت زمان فیلم: 30 دقیقه | زیرنویس فارسی: ندارد | محصول آمریکا | کیفیت: XviD

فرمت ویدئویی: MKV | حجم فیلم: 691 مگابایت | زبان فیلم: انگلیسی

درباره فیلم:
فیلم سگ خوش شانس (یا خوشبخت)  نخستین فیلمی بود که هر دو زوج معروف کمدین “استن لورل” و “الیور هاردی” که بعداً به لورل و هاردی شهرت یافتند در آن حضور داشتند. این فیلم در دو حلقه ساخته شد، اما برخی نسخه ها ناگهان در حلقه اول جاییکه الیور از استن دزدی می کند، به پایان می رسد. با توجه به آنچه استن در سال 1957 گفته، این فیلم در سال 1917 ساخته شده است. همچنین گفته می شود که این فیلم در سال 1917 و یا 1918 ساخته شده اما نمایی از پلاک ماشین در یک صحنه از فیلم نشان می دهد که این فیلم به احتمال زیاد در سال 1920 یا 1921 فیلمبرداری شده است. با این حال دقیقا مشخص نیست. هزینه ساخت فیلم 3000 دلار تعیین شده است.

 

فیلم های لورل و هاردی با دوبله فارسی و بدون سانسور

(دانلود نسخه DVDRip با حجم 691 مگابایت)

DVDPLANET - دانلود فیلم سگ خوشبخت The Lucky Dog 1921 Direct - دانلود فیلم سگ خوشبخت The Lucky Dog 1921

دانلود فیلم The Lucky Dog 1921

درباره فیلم:

سگ خوشبخت (به انگلیسی: The Lucky Dog) نام فیلمی در سبک کمدی کلاسیک و زوج هنری محصول سال ۱۹۲۱ سینمای آمریکا است. در این فیلم نخستین بار استن لورل و اولیور هاردی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. همسر استن لورل او را از خانه بیرون می اندازد و او که از حادثه تصادف با قطار جان سالم به در میبرد در سطل زباله سگی پیدا میکند که دردسر های زیادی به بار می آورد. هم اکنون شما میتوانید این فیلم را به صورت کامل و با لینک مستقیم از سایت دوستی ها به رایگان دانلود کنید.